06-100 Pułtusk ul. Adama Mickiewicza 36N

Apelacja Białostocka

Komornik Michał Lisiecki może prowadzić egzekucje na terenie właściwości Sądu Apelacyjnego w Białymstoku, którą wyznacza właściwość Sądów Okręgowych:​

Sąd Okręgowy w Suwałkach, a co za tym idzie: Sąd Rejonowy w Augustowie, Sąd Rejonowy w Ełku, Sąd Rejonowy w Olecku, Sąd Rejonowy w Suwałkach.

Sąd Okręgowy w Białymstoku, a co za tym idzie: Sąd Rejonowy w Białymstoku, Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim, Sąd Rejonowy w Sokółce.

Sąd Okręgowy w Łomży, a co za tym idzie: Sąd Rejonowy w Grajewie, Sąd Rejonowy w Łomży, Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem, Sąd Rejonowy w Zambrowie.

Sąd Okręgowy w Olsztynie, a co za tym idzie: Sąd Rejonowy w Bartoszycach, Sąd Rejonowy w Biskupcu, Sąd Rejonowy w Giżycku, Sąd Rejonowy w Kętrzynie, Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim,Sąd Rejonowy w Mrągowie, Sąd Rejonowy w Nidzicy, Sąd Rejonowy w Olsztynie, Sąd Rejonowy w Piszu, Sąd Rejonowy w Szczytnie.

Sąd Okręgowy w Ostrołęce, a co za tym idzie: Sąd Rejonowy w Ostrołęce, Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej, Sąd Rejonowy w Przasnyszu, Sąd Rejonowy w Wyszkowie, Sąd Rejonowy w Pułtusku, zaś w przypadku spraw dotyczących egzekucji z nieruchomości właściwość ta jest ograniczona do gminy Pułtusk, Nasielsk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory oraz miasta Pułtusk.

Wierzyciel ma prawo do wyboru komornika Michała Lisieckiego na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego w Białymstoku (art.10 ust.1 ustawy z dnia 22 marca 2018 o komornikach Sądowych Dz. U. 2018 poz.771) Z wyjątkiem spraw: 1) o egzekucję z nieruchomości 2) o wydanie nieruchomości 3) o wprowadzenie w posiadanie nieruchomości 4) o opróżnienie pomieszczeń w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy 5) w których przepisy o egzekucjach z nieruchomości stosuje się odpowiednio.